• Nowa pracownia komputerowa z EFS

• Szkoła posiada nową pracownię komputerową, sfinansowaną w całości ze środków unijnych w ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego. Koordynatorem projektu po stronie polskiej było Ministerstwo Edukacji  Narodowej , które w latach 2004-2008 realizowało program "Pracownie komputerowe dla szkół". Pracownia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy
                W  pracowni znajduje się:  serwer, 10 komputerów uczniowskich , sieciowa drukarka laserowa, skaner. Dopełnieniem powyższego wyposażenia jest mobilny zestaw multimedialny złożony z komputera przenośnego i wideoprojektora. Wszystkie komputery są połączone w sieć i mają dostęp do Internetu. Mamy  nadzieję, że tak nowoczesne wyposażenie przyczyni się do podniesienia jakości i poziomu nauczania oraz będzie dodatkową zachętą do  nauki w naszej szkole.